Aktuality


Historiáda

Publikováno dne 07. 04. 2017

Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. dubna bude naše pořadatelskou školou 19. ročníku celorepublikové dějepisné soutěže Historiáda. Pro soutěžící žáky a doprovázející učitele je připraven bohatý program. 

Program pro soutěžící žáky naleznete zde, pro doprovázející učitele zde.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKŠkolní ples 2017

Publikováno dne 07. 04. 2017

Školní plesy, stejně jako maturitní, bývají vždy netradiční, všichni jsou v očekávání, jak to bude probíhat, co klapne, co bude propadák, o čem se bude dlouho vyprávět a co to slibované překvapení. Přesně tak probíhal náš Školní ples, tedy ples ZŠ Bakov n. J. Na sále Radnice jsme se všichni sešli už v 18 h., abychom měli dost času na zábavu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKBerušky tentokrát na horách

Publikováno dne 07. 04. 2017

Ne že bychom si letos užili málo sněhu, ale hory jsou hory. Tak jsme si je jeli užít na prodloužený víkend. Vyrazili jsme za krásného počasí hned v pátek ráno vlakem do Harrachova, prošli jsme si město, obdivovali skokanské můstky a vydali se do kopců. Na Ručičkách jsme dali sváču, vytáhli igelitové pytle a začali se občas i po nich „sesouvat“ do Rokytnice n.Jiz.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKKolegyně zvítězila

Publikováno dne 06. 04. 2017

V pátek 31. 3. 2017 byly na Radnici v Bakově nad Jizerou vyhlášeny výsledky ankety Sportovec roku města Bakov nad Jizerou. Naše kolegyně, Mgr. Jitka Brychová, zvítězila v kategorii „Trenér – cvičitel“ a zároveň se stala i absolutní vítězkou ankety.

Gratulujeme!

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKZápis dětí do budoucích prvních tříd

Publikováno dne 04. 04. 2017

Milý budoucí prvňáčku,

srdečně zveme Tebe i Tvoje rodiče k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2017/2018, který proběhne v budově ZŠ Bakov nad Jizerou v úterý 11. dubna  a  ve středu 12. dubna od 15 a 16 hodin.

                                                                                         

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK