Aktuality


Měsíční plán na červen

Publikováno dne 29. 05. 2017

 

 Měsíční plán na červen naleznete zde.                                                                                                                         

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKDětský den

Publikováno dne 25. 05. 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKKdo je tu doma

Publikováno dne 25. 05. 2017

Po mrazivých a deštivých dnech přišlo krásné a slunné ráno. Byli jsme rádi, protože úterní výuka probíhala netradičně, a to v přírodě. Neměli jsme žádnou matematiku, český jazyk, ale celé dopoledne jsme věnovali přírodopisnému programu: „ Kdo je tu doma“. Z nabídky EKOCENTRA Mladá Boleslav jej pro nás šesťáky vybrala paní učitelka.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMuzeum Mnichovo Hradiště

Publikováno dne 25. 05. 2017

Ve středu 17.5. jsme se vypravili do Mnichova Hradiště, kde jsme měli objednaný program Po stopách slavných Hradišťáků. Rozdělili jsme se do čtyř skupin a postupně absolvovali čtyři stanoviště. Nejdříve to bylo stanoviště sportovců – paldus, Hron, kde jsme si i zacvičili. Pak nás čekali vědci – Sekera, Hořice a Herink, bylinky, ptáci a houby.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKVíkend Krásný Buk

Publikováno dne 25. 05. 2017

18.5. jsme se vypravili nejprve do Krásné Lípy, kde jsme navštívili Dům Českého Švýcarska a čokoládovnu. Seznámili jsme se s výrobou čokolády a každý si mohl vyrobit lízátko ze tří čokoládových druhů. Druhý den nás čekal dlouhý výlet do Kyjovského údolí, kde jsme lezli po žebřících a schodech, zdolávali skály, viděli jeskyni a brodili potoky.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK