Aktuality


Evropský den jazyků

Publikováno dne 27. 09. 2017

Dne 26. září se v celé Evropě každoročně slaví Evropský den jazyků, ke kterému se letos formou projektového dne připojila i naše škola.  Jako téma jeho prvního ročníku byla zvolena hudba. Cizí řeč se v tento den nesla jak druhým, tak i prvním stupněm.                                                                                                                                                                       

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKŽáci pomohli muži v nouzi

Publikováno dne 27. 09. 2017

   V pátek 22. 9. 2017 při cestě ze školy žáci 4.A Michael Čučka, Tomáš a Lukáš Pírkovi a žákyně 4.B Lucie Králová zaslechli u sokolovny volání o pomoc. Když se vydali za hlasem, našli pana Čapka, který ležel na chodníku, špatně se mu dýchalo, chroptěl.                                                                                                                                                                                           

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKZ atletického čtyřboje vezeme stříbrné medaile

Publikováno dne 25. 09. 2017

Skvělého úspěchu dosáhli starší žáci v okresním kole atletického víceboje, které proběhlo 22. září na 6. ZŠ v Mladé Boleslavi. Po první, druhé i třetí disciplíně jsme byli dokonce v čele před sportovní atletickou domácí základkou. Částečně pokažená poslední disciplína, běh na 1000 metrů, kdy 2 žáci přehnali tempo a do cíle doslova došli, nás odsunula na druhé místo.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKRafty s panem učitelem Brodským

Publikováno dne 25. 09. 2017

Dne 13.9.2017 jsme jeli s panem učitelem Brodským a paní učitelkou Fialovou na rafty. Dopoledne jsme se ještě učili a po obědě jsme vyrazili na nádraží. Za chvíli přijel vlak, všichni jsme nastoupili a plni očekávání jsme vyrazili směr Turnov-Malá Skála.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKCharitativní běh Terezy Maxové

Publikováno dne 21. 09. 2017

Rekordních 2724 běžců si ve středu 20. 9. našlo cestu do příjemného prostředí lesoparku Štěpánka, kde proběhl další ročník populárního charitativního běhu s názvem Teribear. Za každý uběhnutý kilometr běžci přispěli částkou 20,-Kč na pomoc dětem z dětského domova ve Vrchlabí a Dětského centra při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK