Fotogalerie

HALLOWEENSKÉ SPANÍ 2.B VE ŠKOLE .
.
 


PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN Milovníci přírodovědných oborů, logiky a bystrého úsudku měli možnost poměřit své síly v soutěži Přírodovědný klokan. Žáci 8. a 9. ročníku naší školy se zařadili do kategorie KADET. 
Témata úkolů, které žáci řešili, byly z oblastí zeměpisu, přírodopisu, matematiky i fyziky. Úlohy jsou rozděleny do tří skupin podle bodování (úlohy za 3, 4 a 5 bodů). Za každou špatně zodpovězenou úlohu se nepřičítá žádný bod, ale naopak se 1 bod odečítá.  
Gratulujeme všem zúčastněným k jejich výsledkům, především ale našim vítězům: Dominiku Čakrdovi z IX. B a Lucii Bartošové a Jakubu Güttlovi z VIII. A, kteří se umístili na prvních třech pozicích.  Na jaře roku 2020 se již teď můžete těšit na Matematického klokana.  Tak vyskoč !!!
Milovníci přírodovědných oborů, logiky a bystrého úsudku měli možnost poměřit své síly v soutěži Přírodovědný klokan. Žáci 8. a 9. ročníku naší školy se zařadili do kategorie KADET. Témata úkolů, které žáci řešili, byly z oblastí zeměpisu, přírodopisu, matematiky i fyziky. Úlohy jsou rozděleny do tří skupin podle bodování (úlohy za 3, 4 a 5 bodů). Za každou špatně zodpovězenou úlohu se nepřičítá žádný bod, ale naopak se 1 bod odečítá.
 


PLANETÁRIUM A ČESKÁ TELEVIZE 30. září se vydali žáci  6.C do Prahy na zeměpisnou exkurzi. V planetáriu si prohlédli astronomické přístroje, zakoupili si různé suvenýry a  viděli pořad Pohyby Země, který doplnil a rozšířil jejich znalosti z hodin zeměpisu. Velmi zajímavá byla přednáška a film o České televizi. Zde si též žáci prohlédli jednotlivá studia, vyzkoušeli si práci s kamerou a čtecím zařízením, oblékli se do pohádkových kostýmů a zúčastnili se natáčení Kouzelné školky. I ze si zakoupili četné suvenýry. Exkurzi  pak děti zakončily vydatnou večeří v Paládiu. Stejná akce, obohacená ještě mezinárodním florbalovým turnajem žen, čeká žáky 6.A a 6.B 18.října.
30. září se vydali žáci
 


STROMY A LISTY Ve dnech 14.10 -16.10. 2019 proběhl ve 2.ročníku projekt Stromy a listy. Ve výuce jsme nic neošidili,ale vše důkladně zopakovali a procvičili.
Ve dnech 14.10 -16.10. 2019 proběhl ve 2.ročníku projekt Stromy a listy. Ve výuce jsme nic neošidili,ale vše důkladně zopakovali a procvičili.
 


ČISTÍME JIZERU Žáci vyšších ročníků se zapojili do akce Čistíme řeku Jizeru.
Žáci vyšších ročníků se zapojili do akce Čistíme řeku Jizeru.
 

| 1 2 3 4 514 | Celkem 66 galerií | zobrazeno 11 - 15 |