Fotogalerie

SVATÝ MARTIN NA ZVÍŘETICÍCH V sobotu 9.11. se jen ti nejodvážnější vypravili do Zvířetic zkontrolovat stromy do aleje, které jsme sázeli v roce 2017. Počasí nám vůbec nepřálo, ale přesto jsme si to užili a viděli Martina na bílém koni.
V sobotu 9.11. se jen ti nejodvážnější vypravili do Zvířetic zkontrolovat stromy do aleje, které jsme sázeli v roce 2017. Počasí nám vůbec nepřálo, ale přesto jsme si to užili a viděli Martina na bílém koni.
 


DIVADLO BUDULÍNEK MANDELINKA 
V úterý 5.11.2019 jsme zhlédli divadelní představení dvou herců „Budulínek Mandelinka“. Pro nás velmi známou pohádku si herci trochu upravili, ale žákům se představení velmi líbilo. Svoje nadšení doprovázeli
smíchem, podupáváním a potleskem.
Po skončení divadla oba herce odměnili dlouhým a hlasitým potleskem. Někteří žáci si šli podat ruce na rozloučenou.
          Už se těšíme na jaro, kdy nám herci představí nové divadlo.
V úterý 5.11.2019 jsme zhlédli divadelní představení dvou herců „Budulínek Mandelinka“. Pro nás velmi známou pohádku si herci trochu upravili, ale žákům se představení velmi líbilo. Svoje nadšení doprovázeli smích em, podupáváním a potleskem. Po skončení divadla oba herce odměnili dlouhým a hlasitým potleskem. Někteří žáci si šli podat ruce na rozloučenou.
 


HURÁ, JDE SE VEN! Krásné Babí léto a pobyt na čerstvém vzduchu, je jednou z priorit naší školní družiny.
S radostí využíváme pískoviště, různorodé sportovní vybavení, stavíme domečky pro skřítky i broučky, sbíráme žaludy pro lesní zvěř, z přírodnin tvoříme výtvarná díla ( mandaly, podzimníčky, ..), nebo jen tak běháme, hrajeme hry a soutěžíme.
Seznamujeme se i s novým sportovním vybavením, např. boxovacím pytlem na údery ve stoje, který má u dětí velký úspěch. A nebo velmi oblíbeným přenosným tenisovým stojanem, u kterého se děti neustále střídají.
Ani nástup chladnějších dní nám nepokazí radost z volného prostoru a pohybu, ze společně prožitého času s kamarády a spolužáky.
Tak si budeme držet palce, ať nám pěkné počasí vydrží i nadále a můžeme si říci
Krásné Babí léto a pobyt na čerstvém vzduchu, je jednou z priorit naší školní družiny. S radostí využíváme pískoviště, různorodé sportovní vybavení, stavíme domečky pro skřítky i broučky, sbíráme žaludy pro lesní zvěř, z přírodnin tvoříme výtvarná díla ( mandaly, podzimníčky, ..), nebo jen tak běháme, hrajeme hry a soutěžíme. Seznam ujeme se i s novým sportovním vybavením, např. boxovacím pytlem na údery ve stoje, který má u dětí velký úspěch. A nebo velmi oblíbeným přenosným tenisovým stojanem, u kterého se děti neustále střídají. Ani nástup chladnějších dní nám nepokazí radost z volného prostoru a pohybu, ze společně prožitého času s kamarády a spolužáky. Tak si budeme držet palce, ať nám pěkné počasí vydrží i nadále a můžeme si říci " HURÁ JDEME VEN" !
 


HALLOWEENSKÉ STRAŠENÍ .
.
 


Návštěva členů Československé obce legionářské Dne 25.10. se na naší škole v rámci připomenutí státního svátku 28. 10. konala přednáška a beseda o Československých legiích v 1. světové válce, jíž se zúčastnili žáci 7., 8. a 9. ročníku, u každého ročníku trvala jednu vyučovací hodinu. Na samém konci besedy oblékli pořadatelé pět našich dobrovolníků do dobových vojenských uniforem a ty nám detailně popsali. V průběhu našeho setkání s členy Československé obce legionářské panem Martinem Bradáčem a panem Tomášem Pilvouskem bylo možno zhlédnout vedle uniforem i dvě pušky jeden kulomet a další drobné věci spojené s legionáři. Všichni jsme byli z přednášky nadšení, obzvláště milovníci dějepisu a vojenství. 
Jan Joneš, IX. B
Dne 25.10. se na naší škole v rámci připomenutí státního svátku 28. 10. konala přednáška a beseda o Československých legiích v 1. světové válce, jíž se zúčastnili žáci 7., 8. a 9. ročníku, u každého ročníku trvala jednu vyučovací hodinu. Na samém konci besedy oblékli pořadatelé pět našich dobrovolníků do dobových vojenských uniforem a ty nám detailně popsali. V průběhu našeho setkání s členy Československé obce legionářské panem Martinem Bradáčem a panem Tomášem Pilvouskem bylo možno zhlédnout vedle uniforem i dvě pušky jeden kulomet a další drobné věci spojené s legionáři. Všichni jsme byli z přednášky nadšení, obzvláště milovníci dějepisu a vojenství. Jan Joneš, IX. B
 

| 1 2 3 4 514 | Celkem 66 galerií | zobrazeno 6 - 10 |